У Покровську триває активна робота консалтингового центру

Консалтинговий центр — це ефективний інструмент підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, шляхом надання різноманітних консультаційних послуг.

Робота консалтингового центру у Покровському міському центрі зайнятості Донецької області триває. Спеціалісти служби зайнятості постійно інформують населення та підприємців про діючі грантові проекти, в тому числі «Український Донецький Куркуль», в якому вже майже 20 суб’єктів підприємницької діяльності міста Покровська та Покровського району стали переможцями. Таким чином, їм надана можливість створення нових робочих місць і розвиток бізнесу. Тісна співпраця з Покровським МЦЗ прискорює процес підбору кандидатів на новостворені робочі місця.

Організація зустрічей консалтингового центру  – це суттєва та ґрунтовна допомога підприємцям та початківцям у напрямку оптимізації виробництва, збільшення продуктивності власної справи, і як наслідок, створення нових робочих місць. У таких зустрічах приймають участь представники Покровського міського центру зайнятості, Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Донецькій області, Красноармійського об’єднаного управління пенсійного фонду України, Центру надання адмінпослуг м.Покровськ, філії Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», «ПриватБанк», Покровської ліги ділових та професійних жінок, вже діючі підприємці та безробітні, які мають намір займатися підприємницькою діяльністю.

З метою сприяння ефективному бізнес-клімату у районі та покращення ефективності роботи Консалтингового центру представники державних установ та установ фінансової сфери, соціальні партнери надають професійні консультації населенню.

- Реклама -