«Кожен може стати помічником Святого Миколая та подарувати радість дітям»: у Покровську відкрилась казкова Резиденція

Сьогодні, 11 грудня, у Покровському педагогічному коледжі відкрилась Резиденція Святого Миколая.

За словами заступника директора з виховної роботи Дар'ї Кабанової, до 18 грудня у Резиденції Святого Миколая працюватиме творча майстерня, де на маленьких гостей чекатиме розважальна програма, а також проведення багато численних майстер-класів із виготовлення яскравих саморобок.

«Ми запрошували дітей льготної категорії: діти-переселеці, діти з центру соціальної реабілітації «Милосердя», діти з «Отчого дому», учасників конкурсу «Родовідне дерево» та інших. Сьогодні до нас завітали учні перших класів ОШ№12 та діти наших співробітників, — розповіла Дар'я Кабанова. — Тут студенти та викладачі педагогічного коледжу розкажуть про святого Миколая, переглянуть разом з дітьми мультфільми про нього і напишуть свої найзаповітніші мрії у листах до Святого Миколая».

Відзначимо, що такий захід проводиться другий рік поспіль. Кожного разу студенти всіх 16  груп педагогічного коледжу приймають в ньому участь.

Резиденція закінчить свою роботу у понеділок, 19 грудня. Цього дня діти поринуть у казку-феєрію і отримають солодощі від Святого Миколая.

«Духовенство нашого міста просить не наряджати когось у Святого Миколая, а розказувати дітям, що дійсно була така жива людина. Вона була помічником Господа, робила добрі справи. І ми тепер повинні бути теж помічниками Святого Миколая. І ми всі можемо робити добрі справи» , — підкреслила Дар'я Кабанова.

Фоторепортаж з місця події дивіться тут.

- Реклама -