В Добропіллі обговорювали стерилізацію та «Уроки доброти»

В місті Добропілля на цьому тижні пройшли громадські обговорення стратегії Клубу «Ефективне місто», що наразі опікується вирішенням проблеми безпритульних тварин у Добропіллі. Захід відбувся за участі представників місцевого самоврядування, ТЗТ "Вірність" та активної громадськості. 
Координатор руху «Сильні громади» представила Стратегію, що була розроблена активними громадянами Добропілля та членами Клубу «Ефективне місто».
Учасники активно обговорювали перспективу стерилізації тварин, котру ініціювала компанія ДТЕК. Старт програми ВСВ (відлов-стерилізація-випус) – починається вже наступного тижня у м. Білицькому та продовжиться у Добропіллі. Однією з актуальних проблем є відсутність автомобілю для транспортування. Тож було вирішено долучити депутатський корпус на написати звернення, щодо пошуку можливостей знайти транспорт.
Активно обговорювали «Уроки доброти», які плануються проводитись найближчим часом та можливості для онлайн-конкурсів, які прививають дітям любов до тварин. 
Учасники також обговорили можливе співробітництво з одним з місцевих підприємців, на рахунок фінансової допомоги ТЗТ «Вірність», в обмін на рекламу. Громадськістю було запропоновано багато ідей. 
Не пройшли повз і проблеми волонтерської допомоги, котрої потребують тварини. Представники місцевого самоврядування пообіцяли своє сприяння у пошуках грантів під програму поводження з тваринами. 

- Реклама -