Педагогів Добропільського району навчали, як навчати патріотизму

В Золотоколодязянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний захід для педагогічних працівників Добропільщини за темою «Національно-патріотичне виховання, як пріоритетний напрямок сучасної школи».
Захід, що відбувся 7 грудня, провели трьома блоками: 
— презентація досвіду з національно-патріотичного виховання; 
— флеш-моб «Я люблю Україну» (створили учні та педагоги); 
— реалізація проекту «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». 
Все це відбувалося в школі та сільському будинку культури. За сценарієм було привітання військовослужбовців (6 грудня було їх свято) словами та караваєм на сцені. А на сцену воїни піднімалися разом з учнями парами. 
Напередодні в школі оформлено масштабну виставку з декоративно-прикладного мистецтва, два об’ємні настінні постери в жовто-блакитних кольорах «Державна символіка» та «Герої Небесної Сотні». Використано також більше сотні кульок з гербом України та стилізоване серце із кульок. 
Питання громадянської відповідальності, оновлення змісту виховної роботи з національно-патріотичного виховання, продовження традицій українського народу, формування історичної пам’яті, вираження патріотичного духу в співі та хореографії, залучення учнів та педагогів до всіляких акцій патріотичного спрямування, було головним в представлених матеріалах закладу.

- Реклама -