У Покровську буде працювати Резиденція Святого Миколая

11 грудня на базі Покровського педагогічного коледжу відбудеться відкриття казкової Резиденції Святого Миколая. Про це повідомляють організатори на своїй сторінці у Фейсбуці.

У Резиденції Святого Миколая до 18 грудня працюватимуть творчі майстерні, де на маленьких гостей – дітей із малозабезпечених сімей, дітей-переселенців, дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування вихованців «Отчого дому» та дітей з особливими потребами із реабілітаційного центру «Милосердя» – чекають ігрова програма, майстер-класи з виготовлення яскравих прикрас-саморобок, різні конкурси, пісні та ігри.

Тут викладачі і студенти педагогічного коледжу познайомлять дітлахів з легендами і піснями про Святого Миколая, переглянуть разом із ними мультфільми про нього і, звичайно, напишуть листа з найпотаємнішими бажаннями. 

А 19 грудня, у день Миколая Чудотворця, тут урочисто запалять новорічні вогники на ялинці і усі присутні поринуть у казкову феєрію, де кожна дитина отримає солодощі та подарунки від Святого Миколая.

.
 

- Реклама -