В Покровську вітали осіб з інвалідністю

В рамках реалізації районних Програм «Піклування» та «Молодь. Сім’я. Оздоровлення та відпочинок дітей Покровського району на 2014-2017 роки», а такоже проекту «Життя без обмежень», напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю (3 грудня), в Покровську (колишній Красноармійськ) відбувся благодійний обід для 45 людей з інвалідністю Покровського району. 
На початку заходу, організаторами якого виступили Покровська районна рада (ПРР) та Покровська міськрайонна організація товариства Червоного Хреста України, заступник голови ПРР Надія Масло привітала всіх присутніх ще з одним наступаючим святом – Днем волонтера, та відзначила п’ять осіб-мешканців Покровського району.
Багато теплих слів звучало на адресу осіб з інвалідністю, що зібралися в залі, та на адресу голови Покровської районної організації осіб з інвалідністю Катерини Сахарової. Остання отримала з рук голови Донецької обласної організації осіб з інвалідністю Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю "Союз організацій осіб з інвалідністю України" Надії Поламарчук Подяки від Міністра соціальної політики України та від Національної платформи «Жінки за мир», Почесну грамоту від Краматорської міської ради за відповідальну громадянську позицію, сприяння збереженню Української держави, активну участь в житті міста та з нагоди річниці визволення м.Краматорська від незаконних збройних формувань. 
Загалом 11 мешканців Покровського району отримали цінні подарунки від обласної та районної громадських організацій осіб з інвалідністю.
Запальними піснями розважали всіх присутніх цього дня учасниці вокального ансамблю «Kalina Ukrain» Новотроїцького Центру культури та дозвілля. І самі особи з інвалідністю співали пісні, декламували вірші, грали на баяні.

- Реклама -