Головний поліцейський Покровська: «Служителі Феміди оцінили людське життя у 96 тисяч гривень»

Голова відділу поліції Покровська (колишній Красноармійськ) Юрій Гречишкин вважає, що Красноармійський міськрайонний суд, мабуть, є самим гуманним судом у країні. «Адже випускати зловмисників, провину яких довели слідчі під час досудового розслідування, вже стало доброю традицією», — пояснює керівник Покровського ВП.
«На початку вересня в Покровську був скоєний тяжкий злочин: 4 чоловіків, під час з'ясування стосунків, цинічно відкрили стрільбу у житловому секторі, поранивши хазяїна домоволодіння, — нагаду. Юрій Гречишинк. — Після цього нападники відразу втекли в іншу область. Лише через десять днів напруженої роботи співробітників карного розшуку зловмисники були затримані в Дніпрі і доставлені в Покровськ. На той час судом правопорушникам було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави строком на 60 діб».
Сьогодні слідчий звернувся до суду з клопотанням про продовження строку арешту. Але, суддя трьом правопорушникам обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 96 тисяч гривень.
«Отже, служителі Феміди оцінили людське життя у 96 тисяч гривень…», — робить висновок головний поліцейський Покровська та Покровської оперзони.

- Реклама -