Покровські правоохоронці протягом року вилучили більше 16 кг наркотичних речовин

Завдяки ретельним перевіркам та слідчо-оперативним заходам протягом поточного року із незаконного обігу правоохоронцями вилучено більше 16 кг наркотичних речовин.

Над документуванням наркозлочинів поліцейські Покровської оперативної зони працюють щоденно. Ретельні перевірки громадян та автотранспорту на блокпостах допомагають перекрити канали постачання наркотиків на територію регіону, а огляд поверхневого одягу та вмісту валіз підозрілих осіб на вулицях, авто та залізничних вокзалах показують, що саме перехожі та «мандрівники» є частими порушниками ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Більшість з них пояснюють, що наркотичні речовини виготовили власноруч для власного вживання або «щойно» знайшли, але такі виправдання не позбавляють від кримінальної відповідальності, передбаченої санкцією даної статті.

Так, з початку року правоохоронцями Покровської оперзони з незаконного обігу вилучено більше 15 кг канабісу, 70 г опію та більше 700 г макової соломки.

Слідчо-оперативні та обшукові заходи, які проводять правоохоронці Покровської оперзони, отримавши відповідну інформацію, також допомагають виявляти громадян, які організовують в своїх оселях наркопритони чи надають свої приміщення іншим наркозалежним для вживання наркотику, збувають «наркозілля». Протягом 2017 року слідчими відкрито 15 кримінальних проваджень за організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів та 23 кримінальних провадження за збут наркотиків.

                                                                                                                                      

- Реклама -