Важкоатлетка з Добропілля втретє стала Чемпіонкою України

З 20 по 24 листопада Харків приймав змагання з важкої атлетики – Чемпіонат України серед спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

У боротьбі серед 170 важкоатлетів із 11-ти областей та Києва спортсмени Донеччини завоювали в сумі двоборства одну золоту, чотири срібні та три бронзові медалі.

Єдине золото змагань, у ваговій категорії до 58 кг із результатом 178 кг, виборола білозерчанка, майстер спорту України Марина Алєксандрова (тренер Володимир Жога, майстер спорту міжнародного классу).

Марина Алєксандрова — студентка ІІ курсу Артемівського училища Олімпійського резерву, третій рік поспіль отримує щомісячну стипендію та одноразові стимулюючі виплати (категорія – провідний спортсмен ) за рахунок коштів Добропільського бюджету та інших джерел.

Також срібним призером Чемпіонату став Віталій Митрофанов із Білозерського, вагова категорія до 77 кг із результатом 255 кг.

Важкоатлетки Донецької області посіли 2 командне місце у чемпіонаті та турнірі, чоловіки – відповідно 5-те та 6-те.