Підоблікові Покровського відділу пробації прийняли участь у акції «16 днів проти насильства»

Співробітники Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації в Донецькій області спільно з підобліковими дітьми прийняли участь в соціально — виховному заході, приуроченому до акції «16 днів проти насильства», який проходив в центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка м. Покровська. Про це журналістам сайту повідомили співробітники Покровського відділу пробації.

Працівники бібліотеки спільно з психологом Центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянської академії» підіймалися важливі питання, щодо протидії різних форм насильства.

Присутнім був презентований відеофільм, перегляд якого закінчився обговоренням зацікавлених питань з даної тематики. У свою чергу співробітниками Покровського МРВ булла розглянута низька актуальних питань, які стосуються домашнього насильства в сім’ї, насамперед, як діяти в ситуації домашнього насилля, або його загрози, і куди звертатися за допомогою.

Також не оминули стороною і відповідальність за злочини проти життя, здоров’я, честі і гідності. Інспектором було нагадано основні права людини, зокрема дітей, які захищені Конституцією України та Конвенцією ООН з захисту прав дитини. Також  дітям розповіли про наслідки порушення закону, про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення таких прав.

Даний захід був направлений на попередження злочинності, противоправної поведінки серед молоді та формування правової свідомості підростаючого покоління, а також захисту їх інтересів в ситуації насильства в сім’ї.

                                                                                 

- Реклама -