Як в Покровському районі билися за воду

В результаті реалізації важливого проекту, в селі Сергіївка (Покровський район Донеччини) капітально відремонтовано водопровідні мережі протяжністю 5,4 км з укладанням нових поліетиленових труб та улаштуванням 9 водопровідних колодязів та люків.
На території Покровського району водозабезпечення є нагальною проблемою. Так, впродовж останніх 20 років в Сергіївській сільській раді, де проживає 1614 мешканців, з них 647 чоловік – пенсіонери, взагалі відсутнє водопостачання. Мешканці користуються криницями, в яких вода технічна та непридатна для пиття. Питна вода – привізна. 40% місцевого населення – пенсіонери, для яких щомісячні витрати на придбання питної води складають майже половину сімейного доходу.
Діючий ще при колгоспі водопровід потребував повного відновлення. Ці роботи розпочались ще у 2007 році, за рахунок чого була відремонтована свердловина із питною водою поряд із селом (участь в Проекті УФСІ), встановлена башта Рожновського та прокладено водопровід від свердловини до башти протяжністю 1,3 км.
Останнім етапом залишилось відновити водопровідну мережу по селу, щоб вода дійшла до домівок мешканців. Загальна протяжність цієї мережі складає 11 км. У 2015 році розпочато ці роботи (участь в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»), відновлено — 1,5 км, з 677 домогосподарств воду отримали 83.
В 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку почалася реалізація проекту «Капітальний ремонт водопровідних мереж с.Сергіївка Покровського району Донецької області». Загальна вартість проекту склала — 1250,0 тис. грн., з них 1000,0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 250,0 тис. грн. – внесок місцевого бюджету Сергіївської сільської ради. На даний час роботи по капітальному ремонту водопровідних мереж завершені.
В результаті реалізації проекту капітально відремонтовано водопровідні мережі с. Сергіївка протяжністю 5,4 км з укладанням нових поліетиленових труб та улаштуванням 9 водопровідних колодязів та люків. Забезпечено питною водою 1614 мешканців, об’єкти соціальної сфери села: Сергіївська ЗОШ І – 111 ступенів (93 учні та 35 вчителів та працівників школи), Сергіївська амбулаторія, Сергіївський дитячий садок №15 (42 дитини та 16 працівників) інші організації та підприємства, які працюють на території сільської ради.
В оселі жителів села прийшла питна вода, люди придбали сучасні пральні машини, облаштовують ванні кімнати, установлюють душові кабіни.
Сергіїяни вдячні усім хто надавав допомогу за небайдуже ставлення до проблем жителів села. 

- Реклама -