В Покровському районі стає світліше

Керівництвом Покровської (колишньої Красноармійської) райдержадміністрації, районної ради (підконтрольна частина Донеччини) було надано доручення виконкомам сільських та селищних рад району активізувати в 2017 році роботу з реалізації проектів зовнішнього освітлення населених пунктів. Тільки в виконкомах Сонцівської та Іванівської сільських рад виконання зазначених заходів в поточному році не передбачено.
За 9 місяців 2017 року на утримання, розроблення проектно-кошторисної документації з капітального будівництва, облаштування мереж зовнішнього освітлення органами місцевого самоврядування району використано кошти на загальну суму 1980,5тис.грн., що на 53% більше ніж в 2016 році та на 94% ніж в 2015 році. В зазначений період кількість світлоточок збільшилася з 940 до 1339 штук, або на 36%. Загальна протяжність мереж зовнішнього освітлення збільшилася в районі з 6,98км до 32,49 км.. Реалізовано цілий каскад проектів.
Так в Миколаївській сільській раді реалізовано три проекти з капітального будівництва зовнішнього освітлення сіл Маринівка, Калинове та вулиці Далека села Орлівка на загальну суму 342,3 тис.грн.. Всього встановлено 73 ліхтаря та освітлено вулиці протяжністю 4,8 км.. Розпочато роботи з капітального будівництва зовнішнього освітлення по вулицях Молодіжна та Миру села Миколаївка Миколаївської сільської ради.
В Рівненській сільській раді реалізовано два проекти з зовнішнього освітлення сіл Рівне та Красний Лиман на загальну суму 323,0 тис.грн., що дало можливість встановити 47 ліхтарів, освітити 4,6 км. вулиць. Село Рівне повністю освітлене. В селі Красний Лиман підлягають освітленню вулиці Степна та Зоря.
В Лисівській сільській раді реалізовано два проекти з будівництва зовнішнього освітлення по вулиці Миру села Даченське та вулиці Садова села Зелене Лисівської сільської ради на загальну суму 216,2 тис.грн. де встановлено 104 ліхтаря. До кінця поточного року передбачається реалізувати ще два проекти з будівництва зовнішнього освітлення по вулицях Клинова села Лисівка та Февральська села Чунишине.
В Новоекономічній селищній раді реалізовано проект з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць Чкалова, Торецька в селищі міського типу Новоекономічне на суму 145,0 тис.грн., встановлено 44 ліхтаря та освітлено 3,7 кілометрів населеного пункту. В Новотроїцькій сільській раді реалізовано проект «Облаштування зовнішнього освітлення в селі Новотроїцьке по вулицях Шкільна, Берегова» на загальну суму 181,6 тис.грн. з встановленням 28 ліхтарів. Розпочато роботи з реалізації наступного проекту з будівництва зовнішнього освітлення по вулиці Центральній в селі Успенівка Новотроїцької сільської ради.
Особову увагу заслуговує робота виконкому Піщанської сільської ради де передбачено в поточному році завершити реалізацію 4 проектів з капітального будівництва зовнішнього освітлення сіл Солоне, Волкове Піщанської сільської ради, вулиць Шахтарська, Центральна, Шкільна та вулиці Пушкіна села Піщане на загальну суму 548,7 тис.грн..та встановити 85 ліхтарів. По вищезазначеним проектам Піщанської сільської ради зовнішнє освітлення встановлене, здійснюються пробні запуски. Аналогічна ситуація склалася в Першотравневій сільській раді де два проекти з капітального будівництва зовнішнього освітлення по вулиці Южна селища Котлине та вулицях Гагаріна, Свєтська, Зотова, Нова, Набережна селища Перше Травня на загальну суму 396,9 тис.грн. знаходяться на завершальній стадії. До кінця року буде завершено виконання проекту щодо облаштування зовнішнього освітлення в Петрівській сільській раді.
На виконання заходів з зовнішнього освітлення вулиці Центральна села Гришине (ІІ черга) передбачається залучити спонсорську допомогу ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» та за кошти Гришинської сільської ради облаштувати зовнішнє освітлення по провулку Гагаріна біля опорної школи.
В вирішенні питання зовнішнього освітлення села Мемрик Михайлівської сільської ради передбачається залучити кошти районної ради в сумі 300,0 тис.грн..
В четвертому кварталі поточного року передбачається завершити заходи з зовнішнього освітлення в Гродівській, Удачненській селищних та в Новоєлизаветівській сільській раді.
Райдержадміністрацією, районною радою, в спільній співпраці з органами місцевого самоврядування, продовжується робота з благоустрою населених пунктів та облаштування їх зовнішнього освітлення.

- Реклама -