Як пройшов дебют першокурсника в ДонНТУ-переселенці

Дебют першокурсника в Донецькому національному технічному університеті (після захвату Донецька проросійськими силами, він переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом) в цьому році за своєю програмою, напевно, перевершив минулорічні.
Як повідомляє ДонНТУ на своїй сторінці у Фейсбуці, регламент конкурсу передбачав боротьбу у трьох традиційних номінаціях: пісенний номер, танцювальна постановка та КВК. І, звичайно, глядачам було, на що подивитися. Стилізовані шоу, яскраві образи, неймовірні декорації – все це мало місце на дебюті.
Студенти вражали своєю креативністю та творчим підходом до виступів, перетворюючи їх, зрештою, на одне велике запальне шоу. Треба відзначити й активну підтримку залу, який з усіх сил вболівав за своїх фаворитів.
Виступи першокурсників перемежовувалися з конкурсами за участю глядачів, в ході яких переможці отримали подарункові сертифікати від партнерів конкурсу.
Також в рамках заходу були відзначені грамотами за спортивні досягнення, успіхи у навчанні та активну громадську роботу найкращі студенти університету.
Ближче до завершення заходу були оголошені проміжні результати за номінаціями. 
Виглядають вони наступним чином:
Краща пісня:
1 місце – ФКІТАЕР;
2 місце – гірничий факультет;
3 місце – ФЕМ.
Кращий виступ КВК:
1 місце – ФКІТАЕР;
2 місце – ФЕМ;
3 місце – гірничий факультет.
Краща танцювальна постановка:
1 місце – гірничий факультет;
2 місце – ФЕМ і ФКІТАЕР;
3 місце – ФМЕХТ.
Пальму першості, за рішенням журі, забрав факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки (ФКІТАЕР).

- Реклама -