ВІЛ/СНІД не спить: у Покровську школярам розповіли про небезпечні хвороби

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства, яка виникла наприкінці ХХ сторіччя. Проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

Тому в рамках місячника, присвяченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, в Покровській бібліотеці-філії №14 для учнів 7-Б класу НВК №1 та куратора І.П. Коновалової пройшла зустріч з лікарем М.А. Фурмановим. Захід пройшов під гаслом — «Бережи себе для життя».

Завідувач амбулаторією №3 ЦПМСД м. Покровська провів профілактичну бесіду з присутніми про шкідливі звички: куріння, алкоголізм та наркоманію. Також він  розповів дітям про історію виявлення вірусу імунодефіциту людини, який уражає імунну систему людини та призводить до захворювання на СНІД, про шляхи його поширення.

М.А.Фурманов  наголосив на тому, що Україна входить в п'ятірку країн в світі за темпами поширення цієї хвороби, що зараз, як ніколи, необхідно бути обережним та відповідальним за свою поведінку і вести здоровий спосіб життя.

Із зацікавленістю учні переглянули мультиплікаційний фільм «ВІЛ/СНІД не спить», з якого дізналися про способи зараження, наочно побачили, як розповсюджується ВІЛ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки.

Упродовж зустрічі діти висловили свої роздуми про хворобу ВІЛ та СНІД, про те, як можна та необхідно спілкуватися з ВІЛ – інфікованими, а також відповіли на питання запропонованої вікторини.

Бібліотекар Н.В. Копилова ознайомила присутніх з виставкою-застереженням «Більше знаєш – менше ризикуєш», яка допоможе значно більше поповнити знання учнів про необхідність здорового способу життя.

Фото  Н.Копилової.

- Реклама -