Відкриті вакансії: у Покровську знайомились з роботодавцем

21 листопада за ініціативи Покровського міського центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» у підприємця ФОП Ігнатенко Костянтина Дмитровича. Учасниками заходу стали 7 безробітних.

Фахівець центру зайнятості Скварча Олена проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування.

 Переможець Грантового проекту «Український донецький куркуль» з бізнес-планом на тему «Утеплення пінополіуретаном і гідроізоляція полімочевиной» Костянтин Ігнатенко, ознайомив  присутніх з діяльністю підприємства та проінформував про наявність вільних вакансій «Оператор установки», «Помічник оператора установки», «Діловод». Розповів про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці, навчання методам роботи з технічним устаткуванням для майбутніх робітників проводитиметься безкоштовно, спеціальним одягом для виконання робіт забезпечує роботодавець. Під час заходу безробітні активно спілкувались з підприємцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Два безробітних зацікавилися запропонованими пропозиціями.

Фахівці центру зайнятості впевнені, що День відкритих дверей у підприємця ФОП Ігнатенко Костянтина принесе позитивні результати в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

- Реклама -