У Покровську відбудуться громадські слухання щодо підвищення тарифів з водопостачання

В зв’язку з підвищенням КП «Компанія «Вода Донбасу» вартості покупної води, Димитровським ВУВКГ плати за очистку стоків, а також електроенергії, газу, мінімальної заробітної плати комунальне підприємство «Покровськводоканал» має намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Про це повідомляється на сайті Покровської міської ради.

Згідно ст.13 Закону України «Про місцеве самоврядування» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, підприємств і держави, забезпечення безперешкодного доступу до інформації  КП «Покровськводоканал» оголошує проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконкому Покровської міської ради «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Покровськводоканал» та проекту рішення виконкому Покровської міської ради «Про встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Покровськводоканал».

Слухання відбудеться 23 грудня 2017 року о 10:00 в приміщенні актового залу КП «Покровськводоканал» за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченка, 90.

Зауваження і пропозиції можна надсилати до 23 грудня 2017 року в письмовому вигляді за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченка, 90.

Заявки на участь у громадських слуханнях приймаються до 2 грудня 2017 року у друкованому вигляді за адресою: м. Покровськ, вул. Шевченка, 90 або на електронну адресу:

pokrovskvodokanal@gmail.com.

- Реклама -