Ощадбанк запроваджує UnitedData в Донецькій області

Ощадбанк продовжує поетапне впровадження одного з наймасштабніших і стратегічно важливих ІТ-проектів – «UnitedData/Об’єднані дані». До проекту приєднується Донецьке обласне управління банку, яке буде переведено на нову систему. Про це повідомляється на офіційному сайті Ощадбанку.

Прес-служба банку повідомляє, що з 24 листопада будуть проводитися технічні роботи з переносу даних і підключення клієнтів з Краматорська та Донецької області до нової системи обслуговування. У зв’язку з цим буде змінено час роботи відділень з п’ятниці (24.11.2017) по понеділок (27.11.2017). Більшу частину робіт задля мінімізації незручностей буде проведено у вихідні дні.

У графіку роботи відділень Ощадбанку в Краматорську та Донецькій області відбудуться наступні зміни:

П’ятниця 24 листопада 2017 року — відділення працюватимуть  до 13:00.

Субота 25 листопада 2017 року — відділення не працюватимуть.

Неділя 26 листопада 2017 року — відділення не працюватимуть.

У період з 24 по 26 листопада 2017 року можливе часткове обмеження функціоналу роботи онлайн-сервісів «Ощад 24/7» для клієнтів Донецького, Луганського, Харківського та Київського обласних управлінь – лише в частині перегляду залишків по поточних рахунках. Операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень.

Довідково

Для підвищення якості обслуговування Ощадбанк розпочав впровадження проекту UnitedData, що базується на новій технології автоматизованої банківської системи «Мульті-МФО». Ця технологія забезпечує значне зниження трудомісткості операцій, що дає змогу значно прискорити обслуговування. Після її впровадження клієнти зможуть обслуговуватись за всіма продуктами (кредитами, депозитами, картками) в будь-якому відділенні Ощадбанку незалежно від місця звернення та від того, де відкривались рахунки.

- Реклама -