Довіра до суду Покровська серед городян на досить високому рівні (результати опитування)

З  13 листопада  по 17  листопада 2017 року в приміщенні  Красноармійського міськрайонного  суду Донецької області було проведено анонімне анкетне опитування громадян – відвідувачів суду щодо ефективності, якості роботи суду та доступності правосуддя. Про це повідомляється на сайті відомства.

Так, в опитуванні взяли участь 45 респондентів.

У ході реалізації проекту була зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи працівників апарату суду та сприйняття роботи судді.

Аналіз результатів опитування громадян – відвідувачів суду показав наступні результати.

Аналізуючи інформацію, отриману під час проведення опитування громадян — відвідувачів суду, слід зазначити, що відмічений достатній рівень зручності умов перебування громадян у суді, ефективності організації роботи суду, а також повноти, якості та доступності інформації для відвідувачів.

Щодо думки громадян про незалежність та неупередженість суду при розгляді справи та забезпеченості справедливого судового розгляду – вона також є досить позитивною.

Зокрема, отримані результати обробки анкет свідчать про те, що ступінь доступності, незалежності та неупередженості правосуддя у Красноармійському міськрайонному суді Донецької області є досить високою.

- Реклама -