В ДонНТУ-переселенці зустрілись ректор та студенти

В Донецькому національному технічному університеті, який з 2014 року діє в Покровську, відбулас зустріч ректора Ярослава Ляшка зі студентами. 14 листопада представники всіх факультетів і курсів ДонНТУ та Індустріального інституту зібралися в затишній аудиторії, щоб за чашкою гарячої кави чи чаю поспілкуватися з керівництвом на актуальні теми та обговорити насущні проблеми студентського життя.
Ректор коротко охарактеризував поточний стан справ університету, а також проаналізував, як змінився виш за ті три роки, що ДонНТУ функціонує в Покровську.
Після цього студенти почали задавати різноманітні запитання. Одним із найбільш гострих було обговорення можливого урізання кількості отримувачів стипендій у майбутньому, питань співіснування інституту та університету під одним дахом, участі студентів у різноманітних конкурсах і освітніх програмах, організації цікавого дозвілля студентів і курсів з англійської мови.
Не обійшлося і без підняття побутових питань, пов’язаних із життям у гуртожитку. Також студенти цікавилися можливостями відкриття на території університету медпункту, велосипедного паркувального майданчика та спортивних секцій. Поговорили і про шляхи поєднання навчання та роботи, до того ж, поділилися думками щодо відношення студентів до проекту «Академічна доброчесність».
Ректор пообіцяв вирішити основну масу з піднятих на зустрічі питань і активно підтримувати студентські ініціативи, а також запрошував молодь до діалогу та співпраці у подальшому, повідомляє фахівець редакційно-видавничого відділу Катерина Щербакова.
Нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом.

- Реклама -