У Покровську працівників сільського господарства привітали з професійним святом

Сьогодні, 15 листопада, в Палаці культури Шахтоуправління «Покровське» відбулось обласне урочисте святкування Дня працівників сільського господарства.

«Аграрний сектор і взагалі українське село — це твердиня, на якому тримається Україна. У цей день взагалі-то варто святкувати не лише професійне свято працівників сільського господарства, а День села, тому що село – його основа, — зазначив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський. — Цей день – гарний привід підбити підсумки. За усю свою історію Донеччина лише 17 раз збирала урожай зернових у 2 млн тонн. І мені приємно зазначити, що у цьому році, не зважаючи на те, що частина області окупована й не обліковує урожай, ми маємо 2 млн тонн зернових. Я вдячний усім, хто доклав до цього своїх рук та сил».

За словами губернатора області, є чим пишатися й у тваринництві: приріст великої рогатої худоби становить 4 тисячі голів; поголів’я свиней на Донеччині — найбільше в Україні, 480 тисяч. Вперше за 4 роки Донеччина отримала зростання й у харчовій промисловості.

Прокоментував Павло Жебрівський і роботу Покровського району.

«Покровський район зайняв друге місце, хоча міг би зайняти і перше. Молодці з приводу урожайності. Питання є по Гришинській школі. Ми відкриємо її 22 числа. Вона не така велика як в Покровську, але що стосується сільських опорних шкіл, то це мабуть найкраща в області. Є інші питання по інфраструктурі. Чого не має в Покровському районі, так це децентралізації. Це мене дуже турбує. Потрібно робити громади та отримувати додаткові фінансові ресурси. В Покровському районі є дуже багато самодостатніх сіл. Тому в майбутньому Покровський район може бути одним з кращих в області», — підкреслив Павло Іванович.

Найкращих представників галузі відзначили почесними грамотами від Донецької обласної державної адміністрації.

Творчі колективи надавали святу особливої атмосфери.

- Реклама -