У Покровському відділі пробації обговорювали дозвілля неповнолітніх засуждених

14 листопада  фахівець з соціальної роботи із суб'єктами пробації спільно зі старшим інспектором Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації провели просвітницький захід з неповнолітніми суб’єктами пробації.

В ході спілкування з дітьми працівники спробували визначити, яким чином вони люблять відпочивати, що вони розуміють під поняттям «дозвілля», про що мріють. Наступним етапом заходу було проведення анкетування на тему: «Як я проводжу свій вільний час?». 

Протягом всього часу спілкування з дітьми було наголошено на те, що коли людина не в змозі самостійно організувати своє дозвілля, то це може призвести до появи пагубних звичок та потрапляння у коло антисоціального оточення.

Позитивне проведення дозвілля є одним із факторів недопущення неповнолітніми особами вчинення нових злочинів та адміністративних правопорушень, а отже наша спільна задача якомога більше залучати даних дітей до виховних та культурно-просвітницьких заходів, які відбуваються в нашому місті.

- Реклама -