Мандрівний фестиваль Docudays UA завітав до Добропілля

9 листопада в читальному залі Центральної міської бібліотеки в рамках   Мандрівного фестивалю Docudays UA пройшов показ документального фільму «Домашні ігри». На кінопоказ завітали учні 9 – А класу НВК-ліцею на чолі зі своїм класним керівником Н.М. Івановою. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат та сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?

По закінченню фільму підлітки і працівники бібліотеки жваво обговорювали долю головної героїні. Порівняли свої «проблеми» та життєві обставини з дійсно складними проблемами героїні фільму.

Підлітки висловили своє захоплення вчинками дівчини, адже Аліна поступилася своїми мріями заради своїх рідних. А кожен із присутніх замислився над тим, чи міг би він поступити так само.    

- Реклама -