У Покровському центрі зайнятості провели семінар «Співбесіда з роботодавцем»

14 листопада в Покровському міському центру зайнятості Донецької області безробітні прослухали семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Співбесіда з роботодавцем». У заході прийняло участь 14 осіб, які перебувають на обліку у Покровському МЦЗ.

Метою даного заходу є ознайомлення з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, методами самопрезентацій.

«Співбесіда з роботодавцем — це розмова, під час якої роботодавець оцінює претендента на вакантну посаду», — розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова.

Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успіху. Співбесіда з роботодавцем є основним методом оцінки та відбору кандидатів при влаштуванні на роботу. Успіх чи неуспіх залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, як претендент зарекомендує себе на співбесіді.

Під час заходу присутні обмінювались своїм досвідом та враженнями від минулих співбесід.

В результаті, безробітні були ознайомлені з видами співбесід, з правилами підготовки та правилами ділового спілкування з роботодавцем. Вчились підвищувати свою самооцінку, вказуючи на свої позитивні професійні якості, ознайомились з методами самопрезентацій та налаштувались на власний успіх.

- Реклама -