В Мирнограді визначено чемпіонів

11 листопада відбувся заключний тур першості міста Мирноград з міні-футболу, в якій протягом жовтня-листопада за коловою системою змагалися шість команд, приблизно 80 гравців.
В останньому турі, який зіграно на майданчику зі штучним покриттям біля ЗОШ №8, зафіксовано такі результати «Лазурний берег» — «Новоекономічне» — 8:2, ФК «Мирноград» — «Вуглепромтранс» — 8:3, «10-ВГСЗ» — «5/6» — 3:1.
За підсумками змагань якнайкраще проявила себе команда хлопців гірничорятувального загону, молодь мікрорайону Даманський («Лазурний берег»), а також команда з району шахти 5/6, яка вперше взяла участь у міських змаганнях і мала всі шанси посісти третє місце.
Після останнього туру відбулося урочисте нагородження учасників і призерів першості. Третє місце посіла команда «10-ВГРЗ», друге — «Лазурний берег», перше — ФК «Мирноград» . Команди за перше-третє місця нагороджено грамотами, медалями та грошовими призами від міської федерації футболу.
Грамотами відзначено кращих гравців першості. Це Максим Доценко (воротар «10-ВГРЗ»), Андрій Прут (ФК «Мирноград»), Валерій Ковальов («Лазурний берег»).
За сприяння в організації першості міста Мирноград і популяризацію футболу в місті грамотами Федерації футболу Донецької області нагороджено представників команд. Це Віктор Басенко, Сергій Брудін, Андрій Скарженюк, Сергій Федотов, Віктор Зібаров, Роман Григоренко, а також голова міської федерації футболу Олександр Ігнатьєв.
Організаторами змагань виступили сектор з питань фізичної культури та спорту спільно з міською федерацією футболу. Мета цих змагань — залучення мешканців міста до занять футболом.
Цього року в Мирнограді збудовано два майданчики зі штучним покриттям розміром 42х22 м, завдяки чому розвиток футболу у віддалених районах міста отримав новий імпульс. Організатори і учасники першості щиро дякують всім, хто взяв участь у будівництві та облаштуванні майданчиків.
Наступне змагання відбудеться навесні. Приємно, що ще декілька команд вже повідомили про своє бажання взяти у ньому участь.

- Реклама -