Кого та за що затримали на блокпостах Донеччини

За тиждень на блокпостах (стоп-контролях, де чергують поліцейські) в підконтрольній частині Донецької област припинено 82 правопорушення. 
За останні 7 днів крізь систему стопконтролю пройшли 1,7 тисяч вантажівок, більше 23 тисяч одиниць легкового транспорту та 42 тисячі мешканців. Кожен з тих, хто перетинав блокпост, ретельно перевірялися, аби виключити факти перевезення заборонених предметів та речовин, крім того блокувати потрапляння на Донеччину диверсантів, а також перекрити шлях схованки злочинців.
Комплекс впроваджених заходів дозволив у 12 випадках блокувати перевезення небезпечних предметів та речовин.
Доправлено до територіальних підрозділів поліції для перевірки 22 особи, які згідно з поліцейськими базами брали безпосередню участь у незаконних збройних формуваннях так званої «ДНР».
Встановлено 4 розшукуваних злочинця та 1 без вісти зниклого громадянина, викрито 2 осіб, що підозрюються у вчиненні злочинів. Виявлено 10 мігрантів, які незаконно знаходилися на українській території.
Задокументовано 9 фактів правопорушень по лінії наркотиків.
Поліція Донеччини закликає мешканців та гостей регіону з розумінням ставитися до роботи поліції, адже усі дії спрямовані лише на забезпечення їхньої безпеки.

- Реклама -