В ДонНТУ-переселенці аналізували ігровий ринок

В Донецькому національному технічному університеті за ініціативи факультету комп’ютерних наук і технологій для студентів і викладачів пройшла лекція-семінар «Аналіз ринку комп’ютерних ігор, оцінка місця та перспектив гри, що розробляється».
У якості доповідача виступив Станіслав Гребцов, ігровий продюсер компанії QuartSoft.
Нагадаємо, у вересні цього року під час проведення Міжнародної конференції «Моделювання та комп’ютерна графіка» було укладено договір про співпрацю між ДонНТУ та QuartSoft. Тож, дана лекція стала першою в циклі заходів, що будуть проводитися в університеті в подальшому.
Після привітальних слів Євгена Башкова, проректора з наукової роботи, Станіслав розпочав свою доповідь. Зокрема, він пояснив важливість усвідомлення сучасних тенденцій та визначення місця продукту на ринку, а також наголосив на тому, як проходить процес отримання даних для формування бізнес-плану.
Окремо торкнулися цільової аудиторії та аналізу поведінки конкурентів. Так, найбільш вигідним є варіант обрання ніші з найбільшим попитом і найменшим тиском з боку конкурентів.
Також Станіславом був зроблений огляд аналітичних сервісів і сучасних ігрових платформ. Серед іншого, присутні почули, які існують способи залучення гравців, їх утримання та в разі необхідності – повернення, а також про монетизацію ігор, про фактори її підвищення та приклади когнітивних викривлень, що мають місце у сфері сучасних комп’ютерних ігор.
По закінченні заходу зацікавлені особи мали змогу задати запитання та отримати на них ґрунтовні відповіді.
Нагадаємо, що після захвату Донецька проросійськими силами, ДонНТУ переїхав до Красноармійська, який з 2016 року став Покровськом.

- Реклама -