Студенти Покровська вчилися створювати відеорезюме

Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, Покровський МЦЗ освоює нові сучасні технології – відео резюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, «оцифроване» резюме.

Так, 6 листопада у Покровському педагогічному коледжі була проведена акція  «Випускник», яку прослухали більш ніж 70 учнів.

Мета заходу – інформування представників закладів освіти  та студентів стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості.

«Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів», — розпочала провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Анна Неділько.

Учням коледжу було надано інформацію про послуги, які надаються службою зайнятості.  Випускники із зацікавленістю слухали інформацію про переваги відео-резюме, а також отримали практичні поради, як зробити його якісним, креативним та цікавим. 

В ході заходу присутні із задоволенням переглянули презентаційні матеріали щодо переваг відео резюме, його складання та приклади відео роликів.

В кінці заходу Анна Неділько запросила випускників відвідати Покровський міський центр зайнятості та запропонувала допомогу для створення відеорезюме.

- Реклама -