Добропільські вокалісти підкорювали столицю на міжнародному конкурсі

З 27 по 29 жовтня 2017 року столиця України гостинно привітала юних вокалістів зразкової вокальної студії «Дзвіночок» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля на VII Міжнародному конкурсі «Перлини мистецтва».

Фестиваль об’єднав учасників з різних куточків країни – на заході були присутні колективи з Чернігова, Нетішина, Бердичєва, Харкова, Луцька та інших міст. Також у конкурсі взяли участь вокалісти з Китаю та Монголії.

Виступи оцінювало компетентне журі: голова — Сергій Грачов, музичний телепродюсер шоу «Народна зірка», «Фабрика зірок» та «Євробачення 2017»; Вікторія Вєльннікова, заслужена артистка України; Роман Полонський, співак і композитор та інші.

Конкурс відбувся у будівлі Національного університету харчових технологій.

Вихованці зразкової вокальної студії «Дзвіночок» отримали гарну оцінку журі та повернулись додому з перемогою. Дипломантами конкурсу (IV місце) стали: Єлизавета  Якименко, Валерія  Сметана. Лауреатами III ступеню стали Анастасія Єрьоменко, молодша та середня група студії. Лауреати ІІ ступеню: Ірина Степанова, Карина Іваник, старша група студії. Лауреатом І ступеню стала Марія Лягуша.

Вихованці вокальної студії «Дзвіночок» у черговий раз не тільки продемонстрували свої вміння на міжнародному рівні, але й довели, що заслуговують на перемогу. Сподіваємося, що це тільки початок творчого шляху майбутніх зірок.

- Реклама -