«Мирноградвугілля» співрацуює з фірмою, що підконтрольна «ДНР»?

ДП «Мирноградвугілля» (колишнє «Красноармійськвугілля», що базується в Мирнограді – колишньому Димитрові) за неконкуретною процедурою уклало угоду з ТОВ «Капіталбудтехнології» щодо виконання водопровідних та санітарно-технічних робіт на суму 1,49 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».
Як пишуть Наші Гроші, держпідприємство завантажило інформацію про укладання договору 31 жовтня, але сам документ не оприлюднило, оскільки вона була проведена на допорогову суму – нижче від 1,5 млн грн. після яких потрібно проводити відкриті торги і оприлюднювати всю тендерну документацію.
«Капіталбудтехнології» зареєстроване в Харкові на донеччанина Генадія Панова, який є одночасно і директором фірми. До березня поточного року «Капіталбудтехнології» було прописане в окупованому Донецьку. Служба безпеки України в Вінницькій області в рамках кримінального провадження за підозрою в фінансуванні тероризму відносила фірму до переліку підприємств, які підконтрольні самопроголошеній ДНР. Останні клопотання слідчих СБУ по справі, де фігурувало «Капіталбудтехнології», датовані лютим 2016 року.
«Відразу після перереєстрації «Капіталбудтехнології» в Харкові воно почало отримувати замовлення від «Мирноградвугілля», загальна сума яких склала вже 8,26 млн грн., — повідомляєть НГ. — Всі угоди підписані за неконкуретною процедурою. Мирноградвугілля – єдиний держзамовник «Капіталбудтехнології».

- Реклама -