У Покровську стартував проект “Музей відкрито на ремонт”

Сьогодні, 31 жовтня, у межах другого етапу проекту “Музей відкрито на ремонт” у Покровському історичному музеї відбулася зустріч працівників музею з учасниками проекту, керівником та командою мистецького напрямку Українського кризового медіа центру.

До зустрічі долучилися місцеві історики та краєзнавці, представники відділу культури, туризму та ОКС та громадськості.

Спочатку відбулося знайомство учасників зустрічі, потім для гостей було проведено оглядову екскурсію залами музею, після якої відбувся обмін думками та ідеями, пошук потенційних зон співпраці.

Другий етап проекту “Музей відкрито на ремонт” розпочався 27 жовтня у Маріуполі, впродовж якого учасники проекту відвідають 28 музеїв Донбасу за 21 день.

Мета подорожі — розробка дорожньої карти для подальшої співпраці з музеями, а також створення каталогу зі загальною інформацією про відвідані музеї, оглядом колекцій та окремих експонатів.

За результатами заходу, учасники проекту відмітили те, що міський музей плідно співпрацює з місцевими краєзнавцями, що дає можливість краєзнавцям популяризувати свою роботу, а музею – подавати якісний матеріал на сучасному рівні.

- Реклама -