В Мирнограді роботодавців та безробітних зібрали у Консалтинговому центрі

В Консалтинговомму центрі Мирноградського міського центру зайнятості відбулась корисна зустріч. У роботодавців та безробітних була змога одержати відповіді на свої питання в ході спілкування з представниками різноманітних служб. 
Для роботи консалтингового центру були запрошені: в.о. начальника відділу Покровського бюро правової допомоги Гордієнко Вікторія , інспектор праці Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Жмуренко Альона, начальник відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення Гордяк Юлія. Приєдналась до заходу і начальник Мирноградського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Донецькій області Жукова Тетяна.
Заступник начальника відділу  взаємодії з роботодавцями Мирноградського міського центру зайнятості Антоніна Хорушко нагадала про послуги, які надає служба зайнятості та ознайомила присутніх з корисними Інтернет ресурсами для роботодавців та громадян. 
В ході зустрічі було проведено семінар на тему «Ми завжди поруч з вами». Присутні були ознайомлені з порядком надання правової допомоги, із здійсненням державного контролю за додержанням законодавства про працю, про призначення субсидій в опалювальний період.
У рамках заходу присутні отримали відповіді відразу на кілька запитань без зайвих витрат часу на відвідування служб. Учасники були задоволені і висловили надію, що фахівці державної служби зайнятості, місцевого самоврядування, системи безоплатної правової допомоги та юстиції для роботодавців, безробітних, шукачів роботи будуть і далі проводити інформаційні заходи спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення у сфері зайнятості та права.

- Реклама -