Мешканця Родинського засудили на 13 років за вбивство літньої жінки

Прокуратура домоглася покарання у вигляді 13 років ув’язнення для чоловіка, який жорстоко вбив та пограбував 71-річну жінку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Завдяки якісному підтриманню публічного обвинувачення Красноармійською місцевою прокуратурою, 29-річний мешканець міста Родинське понесе покарання за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.187 (розбій) та п.6 ч.2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

«Злочин було скоєно у лютому поточного року. Тоді зловмисник, заздалегідь взявши з собою кухонний ніж та вдягнувши рукавички, прийшов до своєї 71-річної знайомої під приводом повернення боргу. Жінка пустила свого боржника до квартири, однак останній дістав ніж та завдав ним жінці 39 ударів у різні частини тіла. Від отриманих травм постраждала померла.

Після цього зловмисник відшукав у квартирі  70 тис грн, які належали вбитій, та, заволодівши ними, залишив місце вчинення злочину», — зазначив прокурор Красноармійської місцевої прокуратури Едуард Гуcейнов.

27 жовтня вироком суду чоловіка визнано винним у скоєнні інкримінованих злочинів та призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Даний вирок ще не набув законної сили, учасники судового провадження мають 30-денний термін для його апеляційного оскарження.

- Реклама -