Привітання політичної партії «Наш край» з Днем визволення України

28 жовтня відзначають День визволення України. До мешканців міста з привітаннями звертається голова Покровської міської організації політичної партії «Наш край» Ірина Юріївна Андрійченко:

«Шановні ветерани, жителі Покровська, Родинського та селища Шевченко!
Від щирого серця вітаємо Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
Всі ми, Ваші нащадки, пишаємося подвигом визволителів нашої країни. Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам.
З Україною пов’язані основні події найстрашнішого в історії людства протистояння. Саме тут вирішувалася подальша доля війни в Європі, доля Перемоги.
Страшні випробування випали на долю Вашого покоління, а бойові дії не оминули жодного українського міста, містечка, села. Протягом тих трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних битв.
Тому ті, хто кував перемогу для нас — символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє нашої держави. Хай завжди на вільній українській землі будуть мир і згода.
Слава всім тим, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього!»

 

- Реклама -