В Добропіллі зібрались шукачі професій

25 жовтня Центр культури та дозвілля міста Добропілля гостинно відкрив двері для традиційного Ярмарку професій. 
Цього року на запрошення Добропільського центру зайнятості відгукнулися Донбаська національна академія будівництва та архітектури, Донецький національний технічний університет та Донбаський державний педагогічний університет, Красноармійський індустріальний інститут, Костянтинівське медичне та Красноармійське педагогічне училища, Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії, Селидівський гірничий технікум та Білозерський професійний гірничий ліцей. 
Під час реєстрації школярі мали змогу безпосередньо поспілкуватись з представниками навчальних закладів, отримати інформаційні матеріали, буклети,поставити питання та отримати відповіді з перших вуст. Студенти, які завітали в складі представників, розповіли майбутнім абітурієнтам про навчання в своїх закладах, умови проживання та дозвілля.
На Ярмарку професій були присутні заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко та керуючий справами виконкому Наталя Старостенко.
Директор Добропільського міського центру зайнятості Вікторія Бугаєць привітала гостей та учасників Ярмарку професій, наголосивши на важливості вдалого вибору професії для подальшого життя. Вона ознайомила присутніх з новітніми послугами служби зайнятості: це створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості для швидкого пошуку та підбору кадрів на замовлення роботодавців та з метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, навчання на онлайн – курсах, тестування за допомогою інтернет – ресурсів; зробила акцент на затребуваності на ринку праці саме робітничих професій. 
Традиційно, презентації навчальних закладів були змістовними, емоційними та яскравими, адже кожен з присутніх вважає найкращім саме свою «альма-матір». Тож в результаті заходу близько 300 майбутніх випускників отримали не тільки важливу та корисну інформацію, а і гарний настрій. 
Також представники Державної служби з надзвичайних ситуацій пояснили умови вступу до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та умови подальшого працевлаштування. 
Профорієнтація школярів не обмежується проведенням ярмарку професій. Протягом шкільного року згідно плану спільних дій з відділами освіти в школах Добропілля та Добропільського району проводяться уроки вибору професії. Кожного місяця, в день відкритих дверей, центр зайнятості гостинно запрошує майбутніх випускників для ознайомлення з послугами служби зайнятості, отримання професійно важливої інформації.
Під час проведення профорієнтаційних заходів підлітки проходять профдіагностичне тестування для визначення професійного направлення. Також є змога пройти тестування за різними методиками на автоматизованому робочому місці «Профконсультант».
Важливою частиною професійного спрямування підлітків є проведення професіографічних екскурсій на підприємствах міста, повідомляє Добропільський міський центр зайнятості.

- Реклама -