В Покровську будуть битися каратісти

З 28 по 29 жовтня в Покровську в спортивному комплексі «Металург»»(вул. Степана Бовкуна 9/1) відбудеться відкритий Кубок Донецької області з косіки карате.
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та громадською організацією Української федерації «Шорінзірю кенкокан каратедо, косіки каратедо».
Змагання проводяться з метою популяризації та розвитку косіки карате, підвищення спортивної майстерності учасників, пропаганди здорового способу життя, підвищення якості суддівства та рівня суддівського корпусу. За результатами змагань будуть визначені найсильніші спортсмени регіону, з яких і буде сформовано збірну команду Донецької області для участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Косіки карате – це явище в світі бойових мистецтв, що з'явилося в кінці 70-х років ХХ століття за ініціативи групи провідних японських майстрів того часу. Поєднуючи кращі якості традиційного окінавського та японського бойових стилів, косіки карате являє собою сучасну універсальну змагальну систему і є справжньою синергією східної філософії та японських традиційних бойових мистецтв.
Відкритий Кубок Донецької області з косіки карате за характером є особисто-командними змаганнями, які проводяться відповідно до міжнародних та всеукраїнських правил змагань з косіки карате зі всіма змінами та доповненнями. Представники команд несуть безпосередню відповідальність за поведінку спортсменів, тренерів та вболівальників, що представляють організацію.
До участі у змаганнях допускаються спортсмени чоловіки та жінки-спортсмени 2009–2008, 2007–2006, 2005–2004, 2003–2002, 2001–2000, 1999 р.н. та старші представники міст, районів, УОР, ДЮСШ, СДЮСШОР, СК, ФСТ та відомств Донецької області, які мають не нижче 3-го спортивного розряду.

- Реклама -