Школярів Покровського району вчили любити природу

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації повідомляє, що на території Покровського (колишнього Красноармійського) району у жовтні 2017 року проводилась низка заходів екологічного напрямку.
Так, було проведено 4 конкурсно-пізнавальні заходи та 4 виставки.
4 жотня на базі Лисівської бібліотеки-філії була проведена вікторина «Цікавий світ тварин»; в Михайлівської бібліотеки-філії була проведена ековікторина «Мордочка, хвіст и чотири лапи»; в Іванівької бібліотеки-філії та година корисних порад «Екопакети: папір, тканина чи пластик».
18 жовтня відбулась екологічна бесіда «Природа нашого краю» в Новоекономічному центрі культури та дозвілля та бібліотеці-філії.
Також з 9 по 15 жовтня учні Удачненської НВК прийняли участь у дослідницькій подорожі в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему ”Екологічними стежками рідної України” і відвідали дивовижні куточки нашої мальовничої країни – Поділля, Буковину та Галичину. Цікавою та різноманітною була ця подорож…
З 5 по 20 жовтня Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проводилась обласна виставка квіткових композицій присвячена Дню захисника України, участь в якій приймали учні Петрівського НВК та гуртка «Юні фітодизайнери», вихованці гуртка «Чарівний світ природи» Новоекономічного ДНЗ та гуртка «Юні екологи» що працює на базі Новоекономічної ЗОШ.
Виставка проводиться щороку з метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, ціннісного ставлення до себе та інших людей, підготовки їх до професійного самовизначення. Учні та вихованці ознайомились з сучасними тенденціями розвитку мистецтва флористики,обмінялися досвідом та з задоволенням займалися цим видом мистецтва.

- Реклама -