Покровські черлідери перемогли у змаганні відкритого Кубка області

21 жовтня у Білицькому відбулись змагання відкритого Кубка області з черліденгу. У ньому взяли участь понад сотні черлідерів із п’яти міст Донеччини — Покровська, Дружківки, Краматорська, Родинського та Білицького, а також гості з міста Дніпро.

За Кубок області черлідери змагалися у багатьох видах програми:  чер-данс-фрістайл команда (пом-пон), чер-данс фрістайл квартет, чер-данс-фрістайл дует (пом-пон), чер-данс-фрістайл соло (пом-пон), чер-команда, чер-мікст-команда, чер-індивідуальний виступ, групові станти, парні станти, чер-данс джаз команда, чер-данс джаз квартет, чер-данс джаз дует, чер-данс джаз соло; чер-данс хіп-хоп команда; чер-данс хіп-хоп квартет; чер-данс хіп-хоп дует та чер-данс хіп-хоп соло.

За підсумками змагань переможцем у командному заліку став Покровськ. Друге місце посіли господарі змагань — Білицьке, а третє — Родинське. Решту  місць розподілили між собою відповідно Дніпро, Дружківка та Краматорськ.

Також на цих змаганнях були відібрані найкращі спортсмени, які приймуть участь у Кубку України з черліденгу, який відбудеться 24-26 листопада у місті Харків.

- Реклама -