В Добропіллі та районі допомогають дітям шукати роботу

За 9 місяців поточного року фахівцями Добропільського міського центру зайнятості було проведено 18 профорієнтаційних заходів «Урок вибору професії», в яких прийняли участь 437 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста та району. 
Відбулося 4 заходи «День відкритих дверей центру зайнятості», у яких взяло участь 89 учнів. Такоє проведено 2 професіографічні екскурсії до ПАТ «ДТЕК Добропільська центральна збагачувальна фабрика» для студентів Білицького професійного ліцею та учнів ЗОШ № 19. 
Для учнів школи Шахівської об’єднаної громади та в селі Криворіжжя для вихованців пришкільного табору літнього відпочинку «Дитяча оселя» проведено виїзні акції з використанням мобільного центру профорієнтації.
З початком нового учбового року продовжується профорієнтація учнівської молоді з метою мотивації їх до вибору актуальних та сучасних професій, затребуваних на ринку праці міста.
В поточному місяці, згідно плану роботи, фахівці центру зайнятості відвідали школи м.Білицьке, ЗОШ — інтернат м.Добропілля, а також завітали до школи в селі Святогорівка, де 27 майбутніх випускників отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про актуальні професії місцевого ринку праці.
Школярі розглянули інформаційний довідник «Атлас нових професій для України», де звернено увагу на професії, що будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому. Фахівець з профорієнтації ознайомила підлітків з інформацією щодо можливості пройти профорієнтаційне тестування за методикою «Магелано Університет» та запросила до центру зайнятості на тестування на автоматизованому робочому місці «Профконсультант».
Наприкінці заходу учні отримали буклет «Корисні онлайн — ресурси» та фахівці висловили сподівання, що скориставшись нашими порадами, майбутні студенти оберуть ту професію, яка стане для них важливою путівкою у доросле життя.

- Реклама -