У Покровську відбулися громадські обговорення з керівництвом КП «Вода Донбасу»

Сьогодні, 18 жовтня, у будівлі Красноармійського регіонального виробничого управління комунального підприємства «Вода Донбасу» відбулося відкрите обговорення пропозицій підприємства щодо встановлення тарифів на 2018 рік. Також була схвалена інвестиційна програма на наступний рік.

На заході були присутні Ірина Ілясова  — директор з економіки та фінансів КП «Вода Донбасу», Олексій Кумов – начальник інформаційно-обчислювального центру, Артем Філімонов – начальник юридичного департаменту, Оксана Кокіна – заступник начальника економічного відділу, а також представники місцевої влади й горводоканалів Покровська та інших міст Донецької області.

В ході обговорення було виявлено, що після публікації обґрунтувань щодо збільшення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення на сайті КП «Вода Донбасу»,  жодних зауважень чи пропозицій не надходило.

Розраховані тарифи на 2018 рік, які пропонує підприємство, становлять: на послуги централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньо будинкових систем – 17,03 грн без ПДВ, за послуги централізованого водовідведення – 13,49 грн без ПДВ.

Ірина Ілясова відзначила, що збільшення тарифів на 2018 рік – це необхідна процедура, але зазначені вище цифри поки є тільки розрахунками.

Протягом обговорень кожен присутній мав змогу задати свої питання щодо роботи комунального підприємства «Вода Донбасу», а також ознайомитися з інвестиційним планом на наступний рік. Так, стало відомо, що у 2018 році передбачено реконструкція Другого Донецького водоводу на Красноармійському напрямку, загальною протяжністю 11960,5 м. Також планується заміна водоводу діаметром 500 мм на водовід з більш економічним діаметром на трасі другого Димитрівського водоводу та реконструкція трубопроводу водопостачання по вул. Миру у місті Мирноград.

Наприкінці зустрічі Ірина Ілясова закликала представників місцевої влади міст Донецької області та абонентів КП «Вода Донбасу» до тісної співпраці та зазначила, що керівництво підприємства завжди відкрито для діалогу.

- Реклама -