У Покровську лігівці та школярі привітали військовослужбовців із святом Дня захисника України

Вірші, пісні, привітання, щирі слова подяки та власноруч виготовлені листівки з радістю дарили учні бійцям Національної гвардії Покровська під час урочистого заходу з нагоди святкування Дня захисника.

Вчора в місцевому історичному музеї відбулися урочисті заходи присвячені до Дня захисника України. На захід були запрошені бійці Нацгвардії, які прибули з Хмельницька для проходження служби в зоні АТО.

Юні мешканці Покровська спільно із працівниками музею підготували для військовослужбовців справжнє свято.

Спочатку учні місцевих шкіл прочитали багато віршів та заспівали пісень, в яких прославляли воїнів-визволителів та пишалися їхніми подвигами на благо неньки-України. Учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» Альона Дудко прочитала вірш «Я дивлюся на світлини бійців», який не залишив байдужими присутніх військовослужбовців і на очах багатьох з них заближчали сльози.

Самі ж бійці розповіли школярам про нові досягнення в тактиці та озброєння для подолання противника, про свої будні на передовій. Також бійці на власному прикладі продемонстрували  як виглядає військова амуніція і зброя сучасного українського воїна.

Наприкінці зустрічі лігівці подарували захисникам  власноруч виготовлені листівки-обереги із привітаннями та побажали кожному бійцю повернутися скоріше додому живим і здоровим.

- Реклама -