Привітання політичної партії «Наш край» з Днем захисника України

14 жовтня відзначають День захисника України. З привітаннями до мешканців звертається голова Покровської міської організації політичної партії «Наш край» Ірина Андрійченко:

«Шановні жителі міст Покровськ, Родинське та селища Шевченко!
Шановні військовослужбовці!
Покровська міська організація політичної партії «Наш край» щиро вітає Вас  з  Днем захисника України — святом мужності і честі, доблесті і стійкості, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми також з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні сторінки нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю рідній землі.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Від усього серця бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою.

Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають Вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!»

Голова Покровської міської  організації
політичної партії «Наш край» 
Ірина Андрійченко

- Реклама -