В Покровському районі діти шукають батьків

В службі у справах дітей Покровської (Красноармійської) райдержадміністрації на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебуває 63 дитини.
Як повідомляє Служба у справах дітей райдержадміністрації, з цієї кількості п’ятеро дітей потребують влаштування до сімейних форм виховання, оскільки вони на теперішній час перебувають в державних закладах на повному державному утриманні.
У будинку дитини перебуває 4 дитини — хлопчики. Одному з них 1 рік (потребує особливого догляду); та 3 братика віком від 1 до 3 років.
В дитячому будинку знаходиться дівчинка 5 років (потребує особливого догляду). Є брат віком 1 рік.
Бажаючи прийняти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся до служби у справах дітей райдержадміністрації (м. Покровськ, площа Шибанкова, 13 кабінет 13,15, тел. 2-10-80).
Нагадаємо, що опіка встановлюється над малолітніми дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування віком до 14 років.
Піклування встановлюється над неповнолітніми дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, віком від 14 років до 18 років.
Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитину на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.
Прийомна сім’я – це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дитячий будинок сімейного типу – це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

- Реклама -