У Покровському історичному музеї відкрилася виставка «Графічні фантазії Лілії Дорошенко»

Щороку, другої неділі жовтня, в Україні відзначається День художника. Це професійне свято митців, які за допомогою пензля можуть зупинити час, занурити глядача у свій внутрішній світ, надихнути та надати сил. Саме до Дня художника в Покровському історичному музеї 11 жовтня було відкрито персональну виставку молодої та талановитої учениці нашого міста Лілії  Дорошенко.

Не маючи художньої освіти, дівчина вчилася малювати самотужки. Самостійно навчилась змішувати олійні фарби, вимальовувати фон, наносити фарбу на полотно. Аби краще опанувати мистецтво малювання,вона звернулася за допомогою до видатних художників нашого краю Миколи Петровича Калашникова та Володимира Пантелеймоновича Чорного. Сьогодні її творчий доробок включає низку робіт, серед яких українські пейзажі, портрети та натюрморти.

Фото зі сторінки Леоніда Дорошенко

На новій виставці «Графічні фантазії Лілії Дорошенко» представлено більше 150 робіт, які розкривають талант автора, відтворюючи її внутрішній світ та сприйняття оточуючого середовища. Частина малюнків виконана за допомогою графічного планшету, серед яких 20 ілюстрацій до збірки казок місцевих письменників «Казки книжкової світлиці». Друга частина виставки була сформована з нарисів, образів, замальовок, яких у юної художниці накопилося чимало.

Ще до початку презентації у музеї почали збиратися небайдужі до творчості Лілії Дорошенко. Кожен з присутніх висловлював своє захоплення роботами, та бажав нових творчих здобутків. Адже дивлячись на роботи Лілії одразу розумієш, що їх автор —  це молода, наполеглива особистість, якій є що сказати, і яка не планує зупиняться на досягнутому.

- Реклама -