Сьогодні мешканці Покровська почали отримувати пенсії в нових розмірах

Красноармійське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області здійснило масовий перерахунок пенсій відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 1 жовтня 2017 року. Масовий перерахунок з осучаснення пенсій проведено автоматизованим способом, що не потребує особистого звернення громадян.

Як зазначається на сторінці у соцмережі відомства, всі доплати будуть виплачені пенсіонерам до 25 жовтня поточного року. 

Пенсії в нових розмірах громадяни почали отримувати вже з 11.10.2017.

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії після 11 жовтня, одержать відразу по одній відомості пенсію у попередньому розмірі та в іншій – додаткову суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигли отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

Доплата пенсій за жовтень буде здійснюватися з 11 жовтня за додатковими списками тим пенсіонерам, доплати яким становить понад 140 грн. Суми, до 140 грн, виплачуватимуться в листопаді з основним розміром пенсії.

Телефон «Гарячої лінії» Красноармійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області з питань пенсійного законодавства – (06239) 2-41-86.

- Реклама -