У Покровську стартував мовно-літературний конкурс

У 2017-2018 навчальному році на виконання Указу Президента України, з метою сприяння піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, відбудеться VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Щорічно, починаючи з 2010 року, його учасники виявляють свої творчі здібності, володіння художнім словом, порушують актуальні проблеми сьогодення. Тематика творів пов’язана з культурою, моральними й духовними цінностями молодого покоління, що сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, віри в щасливе майбутнє Української держави, про яке мріяв і писав у своїх творах Великий Кобзар.

10 жовтня 2017 року з нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в КЗ «Покровський педагогічний коледж» відбулось урочисте його відкриття. Зі сцени лунали вірші поета, пісні, написані на рядки його поезій. Під час перерв радіо «Студентська хвиля» транслювало уривки з відомих творів Т.Г. Шевченка. Кожне слово видатного Сина України торкалося серця, змушувало замислитися шанувальників його творчості.

«Отже, конкурс стартував! Студенти педагогічного коледжу вже традиційно будуть брати в ньому участь. Тож побажаймо їм творчого злету, мовної досконалості та перемог!», — йдеться у повідомленні на сайті убого закладу.

- Реклама -