На Донеччині 13-річний хлопчик постраждав внаслідок вибуху петарди

В Селидовому 13-річний хлопчик постраждав внаслідок вибуху петарди. Небезпечний предмет підліток знайшов на дорозі і вирішив з ним «проекспериментувати». Дитяча цікавість обернулась для хлопця опіком обличчя. Поліція проводить перевірку за фактом травмування дитини.

До поліції надійшло повідомлення від медиків з Дніпра, що до них з тілесними ушкодженнями доставлено 13-річного хлопця з Донеччини.

З’ясувалось, що вчора в Селидовому близько 15:30 школяр йшов в гості до бабусі та дідуся та дорогою знайшов невідомий предмет синього кольору, схожий на петарду.

"Підліток намагався підпалити небезпечний предмет, однак він був мокрий й не загорявся. Тоді хлопець розібрав петарду, висипав порох і підпалив його. Суміш миттєво вибухнула, опаливши обличчя дитини, — йдеться у повідомленні. — Друг хлопчика, який знаходився біля будинку на цій же вулиці, побачив, що сталося, і відвів постраждалого додому до бабусі, будинок якої був в 20 метрах від місця трагедії".

Налякана жінка відразу повідомила батькам, які відвезли дитину до лікарні в місто Покровськ, а потім у Дніпро.

Зараз хлопчик знаходиться у лікарні під наглядом медиків, його життю нічого не загрожує.

Відносно батьків відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування» Кримінального кодексу України, яке карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

З початку року від поводження з вибухонебезпечними предметами на Донеччині загинуло 12 людей, з них одна дитина, та ще 19 були травмовані, серед яких троє – діти.

Відмітимо, у разі виявлення підозрілого предмету, не підходьте до нього, не намагайтеся розібрати та повідомте до поліції. Нагадайте про обережність своїм дітям. Бережіть своє життя та життя оточуючих.

- Реклама -