Поліцейські Покровська радять як захистити автівку від угону та проникнення

У наш час, якщо Ви є власником автомобіля, дуже важливо постійно бути на сторожі і приділяти необхідну увагу транспортному засобу. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Щоб запобігти злому автомобіля, крадіжки або злому техніки, яка знаходиться в ньому, потрібно використовувати всі доступні засоби захисту, що включають в себе такі речі, як страхування, використання механічних засобів захисту — додаткові замки, супутникову протиугінну систему, автомобільний відеореєстратор, і сигналізації, які дозволяють власнику транспортного засобу і заощадити гроші, і зберегти свій спокій.

Далеко не кожен шахрай, злодій і злочинець, відключивши один пристрій, захоче продовжити свій задум, якщо виявить, що його чекає інша система захисту автомобіля від угону і що йому необхідно ще певний час, щоб її відключити. Тому краще ставити додаткові протиугінні системи.

При покупці автомобіля, який вже був у використанні, краще поміняйте протиугінний засіб, замок запалювання і замки дверей. Для підвищення ефективності захисту вашого автомобіля, краще поставте зайве джерело живлення до Вашої протиугінної системи.

Безумовно, необхідно обладнати автівку сигналізацією для того, щоб забезпечити повну безпеку, тому що тільки так можна бути попередженим втому випадку, якщо відбувається злом автомобіля або хтось намагається проникнути в нього. Також чимало важлива сигналізація як відлякуючий фактор, тому, що більшість злодіїв і грабіжників в першу чергу думають про те, щоб їх не змогли виявити і не змогли впіймати. І, звичайно ж, необхідно встановити сигналізацію не тільки на транспортний засіб, але також і на місце, де він буде знаходитися — на гараж.

А щоб запобігти злому автомобіля, треба дотримуватись наступних порад.

Не будьте байдужим до звуків удару або розбитого скла на стоянці автомобілів, появи підозрілих осіб.

Не залишайте ні  в якому разі в автомобілі цінні речі і документи. Це привертає увагу великої кількості злочинців. У гонитві за цінними речами машину можуть пошкодити. Навіть якщо ця річ не представляє собою якусь цінність, ви можете поплатитися зіпсованим замком або розбитим склом, і це дуже часто набагато перевищує вартість викрадених у Вас речей.

В людних місцях залишайте автомобіль там, де він постійно перебуває вогляді відеокамер. Щоб не провокувати крадіжки з автомобілів – не залишайте їх відкритими, навіть якщо вирішили вийти на пару секунд. Навіть на короткий проміжок часу, ні в якому разі не залишайте будь-які ключі в автомобілі.

Завжди закривайте двері, вікна і капот. Бажано встановити протиугінний пристрій і подвійну ступінь захисту.

На ніч залишайте машину в освітлених місцях або автостоянках з охороною. Майже кожен злочинець вважає темний час доби і темні місця найбільш прийнятними обставинами для вчинення своїх задумів.

Якщо Ви скористаєтеся простими рекомендаціями співробітників поліції, то зможете запобігти крадіжки з автомобілів і зберегти своє майно.

- Реклама -