У Покровську говорили про легальну зайнятість та безпечну трудову міграцію

5 жовтня у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» на тему «Торгівля людьми» за участі представника Громадської приймальні м. Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука та Вікторії Гордієнко.

Служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари, з метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон. Зараз захід проводиться два рази на місяць, загалом за 2017 рік вже проведено 25 подібних заходів, в яких прийняло участь 218 осіб. 

 «Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає», — розпочала захід провідний фахівець з питань профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

Безробітні були проінформовані, що їх очікує у випадку не офіційного працевлаштування за межами України, про високу ймовірність стати жертвами торгівлі людьми та про мінімізацію таких ризиків шляхом користування послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики.

Звісно, кожен сам повинен вирішувати – чи жити одним днем чи мати впевненість у майбутньому та бути захищеним соціально. Але хочеться ще раз нагадати – лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права.

- Реклама -