Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» поділились новітніми ідеями з покровськими правоохоронцями

Ряди покровської Ліги поповнили нові учасники, які сьогодні разом із «старожилами» організації завітали в гості до Покровського відділу поліції. Під час чаювання лігівці розповіли своїм наставникам-правоохоронцям про свої досягнення та намічені плани.

Покровська ланка молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», в рядах якої більше 50 підлітків, є однією з найактивніших, креативних та творчих місцевих спілок. Нещодавно до лав Ліги приєднались ще нові активні юні покровчани, які прагнуть змінити життя на краще та допомагати у важкій щоденній роботі своїм наставникам – правоохоронцям.

З моменту створення в Покровську «Ліги майбутніх поліцейських» її учасники стали надійними помічниками співробітників поліції. Так, лігівці активно приймали участь у превентивних заходах поліції. Вони разом із правоохоронцями проводили серед містян роз’яснювальні бесіди щодо попередження шахрайства, акції проти наркозлочинів, антитютюнові та антиалкогольні рейди, «правові уроки» у навчальних закладах.

Крім того, «майбутні поліцейські», завдяки організованим поліцейськими зустрічам, мають можливість познайомитись із представниками різних професій, відвідують цікаві та пізнавальні тренінги.

Під час чаювання, лігівці та співробітники поліції згадали найяскравіші моменти співпраці. Діти зазначили, що найбільше їм сподобались влаштований керівником Покровського відділу поліції Юрієм Гречишкіним майстер-клас по виготовленню пасхальних писанок та організована поїздка на скеледром.

«Нам ще дуже подобається проводити різноманітні превентивні заходи спільно із правоохоронцями, наприклад розповсюдження листівок. Адже таким чином ми допомагаємо і поліції, і громадянам. І дуже приємно, чути слова подяки на свою адресу від людей за нашу діяльність. Тому, у нас попереду ще багато добрих справ», — зазначили лігівці.

«Майбутні поліцейські» розповіли правоохоронцям про намічені плани на найближчі три місяці, які охоче підтримали співробітники поліції та пообіцяли посприяти їх реалізації.

 «Мені дуже приємно, що ряди покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» поповнюються активними та креативними новими учасниками. Це свідчить про те, що ви впевнено розвиваєтесь. У вас багато гарних ідей, які ви обов’язково втілите в життя, ну а ми зі свого боку допоможемо в їх реалізації. Адже, наша спільна дружба та співпраця корисна і потрібна», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Юрій Гречишкін.

- Реклама -