Покровські поліцейські та лігівці зустрілися з дошколятами

На яке світло світлофора треба переходити дорогу, де слід кататись на роликах та велосипеді, які існують дорожні знаки та як треба поводитись в транспортних засобах – про це дізнались вихованці дитячого садочка «Калинка» під час візиту до них правоохоронців Покровського відділу поліції та учасників «Ліги майбутніх поліцейських».

Щоб вихованці дитячого садочку краще засвоїли правила дорожньої грамоти, правоохоронці та лігівці підготували для малечі веселі тематичні конкурси і вікторини та завітали в гості.

Програма заходу була насиченою та пізнавальною. На дітей чекали веселі пісні і загадки про правила дорожнього руху, розмальовки дорожніх знаків та створення свого помічника – світлофора. Поліцейські розповіли дітям про правила безпечної поведінки на вулиці і в транспорті, нагадали правила перетину проїжджої частини, та разом із дітьми розбирали дорожні ситуації, з якими стикаються учасники руху, коли ігнорують елементарні дорожні правила.

«На жаль, не дотримання правил дорожнього руху призводить до аварій, в яких травмуються та гинуть люди. Тому, щоб ніколи не потрапити в руки до «злої аварії» треба добре вивчити основні правила і суворо їх дотримуватись», — зауважила інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай. 

А учасники «Ліги майбутніх поліцейських» організували для вихованців дитсадочку віртуальну екскурсію по місту. Так, лігівці «вели» малечу по вулицям і паркам, місцям прогулянок дітей, при цьому акцентували увагу де саме треба бути найуважнішими та найобережнішими.

«Сподіваюсь, що отримані ще в садочку знання обов’язково допоможуть наймолодшим учасникам руху бути зразковими пішоходами, а в подальшому і водіями, діти поступово навчаться добре орієнтуватись на завантажених міських вулицях і виростуть законослухняними громадянами»,- підсумувала Ірина Грицай.

- Реклама -